Genişletilmiş destek hattı, hafta sonlarıda. İletişim için mail@albedosoft.com.tr veya Tel. 0532 452 4882

Bizimle ilgili

     AlbedoSoft iki kelime kombinasyonundan elde edilmektedir.Latincede “Albedo” aklık ve atmosferden yeryüzüne düşen ışık anlamına gelmektedir.Bu ışığın verdiği aydınlık yerine göre değişebilmektedir. “Soft” ise software kelimesinin kısaltmasıdır.

     Amacımız basit ve esnek kalitede web uygulamalı yazılım sistemi sunmaktır.Tüm şirketlerin benzersiz ve kendine has çalışma ihtıyaçları olduğu biliyoruz.Bunun içinde standart paketimizin yanısıra ihtiyaçlarınıza göre sistem ayarlama ve tasarlama sistemleri sunuyoruz.

     AlbedoSoft Danimarka şirketi olup, Belçika sistemi olan Odoo Ofis yazılım sertifikası olan bir şirkettir. Odoo hepsi birarada web tabanlı bir ofis sistemidir.Bir şirketin şuan ve ilerideki her ihtiyacını karşılayabilmektedir.Fiyatlarımız çok avantajlıdır.Standart sistemimizi sadece aylık 50 TL den başlayan fiyatlarla kullanıcı bazında vermekteyiz.

 

Odoo Ofis:

     Satış ve müşteri(CRM), ekonomi ve muhasebe(ERP ve raporlama), insan kaynakları(HR), proje, pos, üretim  ve website destekli hepsi birarada yazılım sistemidir.

     AlbedoSoft sosyal sorumluluğu ciddiye alan bir Danimarka şirketidir ve cirosunun % 1'ini yardıma vermektedir.

 

Vizyonumuz

     AlbedoSoft iyi fiyatlarla yüksek kalitede sistem ve hizmetler vererek kullanıcı dostu bir yazılım sistemini sizlere sunmaktadır. 

 

Misyonumuz 

     Müşsterilerin yazılım, sistem ve hizmet ihtiyaçlarında ilk olarak bizi düşünmelerini istiyoruz.

 

Değerlerimiz

  • Yüksek etik ve kurallar,
  • Yenilikçi ve müşteri odaklı hizmet 
  • Kaliteli çözüm ve sonuçlar üretmek.