Genişletilmiş destek hattı, hafta sonlarıda. İletişim için mail@albedosoft.com.tr veya Tel. 0532 452 4882

Referanslarımız

     Burada bazı müşterilerimizin bizim hakkımızdaki değerlendirmelerini görebilirsiniz. Burada siz de bulunabilirsiniz.Bunun için sadece kısa bir şirket tanıtımınız ve bizimle ilgili düşündüklerinizi yazmanız yeterli.

     Bizim haber bültenimizden yeni trend, dijitalleşme ve Avrupadaki yazılım gelişmeleriyle ilgili bilgilendirme alabilirsiniz. Facebooktan da bizi takip edebilirsiniz. facebook.com/Albedosoft.dk

 
Danimarka Müşteri Referansları
 

http://www.d-svarmex.com/da/

     Draebergs Specialfabrik olarak uzun yıllardır güvenli iş elbise ve envanteri ticareti ve üretimi yapmaktayız.İsveçte satış şirketlerimiz de bulunmaktadır.Web sitelerimizden ayrıca da direk kendi satış elemanlarımızla da satışlarımızı gerçekleştirmekteyiz.Bizim özel konfigurasyonlarımız, kendi hesap planımız, komisyon ve raporlama ihtiyaçlarımızı Odoo karşılayabildi. Birde devlet dairelerine ve organizasyonlara özel formatta otomatik fatura gönderme ihtiyacımız vardı ve bunuda Odoo çözebildi.

Bize her gereken system, destek ve eğitim sağlandı.Bizimle direk ilgilenen Odoo danışmanımızın muhasebe ve CRM tarafındaki büyük bilgisinden yararlandık. Biz herkese Mitat UÇAR beyi ve AlbedoSoft şirketini tavsiye ederiz.

Theis Dræeberg, Dræbergs Specialfabrik A/S.

 

Growers Link ApS 

     Growers Link halde ithalat ve toptancılık yapan bir ticaret şirketidir. Bizim AlbedoSoft  Odoo Ofisi seçme nedenimiz, müşterilerinin iyi referansları vede bizim sektöre tasarlama imkanı olmasıdır.Ayrıca hem normal ürün hem de ekolojik(doğal) meyve ve sebze muhasebesi yapmamız gerekmekteydi.Bunların hepsini Odoo kullanarak kolaylıkla yapabildik.

    Ben AlbedoSoft ile çalışmaktan çok memnunum ve kesinlikle tavsiye edebilirim.

Peter Alexander Lawaetz – Sahibi, Growers Link ApS. 

 

http://nordhuse.dk/

     Nordhuse inşaat sektöründe yüksek kalitede evler yapan bir şirkettir.Projelerimizi takip etmemiz gerekiyordu.Bu konudaki tavsiyelerle Perşembe günu AlbedoSoft tan Mitat beyi aradım.1 gün sonra, Cuma günü bize kullanabileceğimiz bir sistemi verdiler.Gmail ve ajandalarımızın Odoo Ofisle senkronize çalışabilen ayarlamalarını da yapabildiler.İhtiacımız geliştikçe diğer modülleride kullanmayı planlıyoruz.

     Ben Odoo Ofisi ve AlbedoSoft hizmet ve desteklerini herkese tavsiye ederim.

- Jens Bruus-Jensen, Nordhuse A/S.

 

http://www.costrunner.dk/

     Costrunner şirketlerin giderlerini düşürmesi için yeni anlaşmalar yapan bir şirkettir.Odoo CRM bize çok uygun vede Outlook mail ve ajandamızıda senkronize yapabilen bir sistem. Birde bizim geçmişteki datalarımızıda Odoo Ofise yüklediler.

Ben Odoo Ofisi ve AlbedoSoftu tavsiye ederim.

Michael Stegmann, Costrunner ApS 

 

http://www.dg-mad.dk/index.html

     Durlev’s Gourmæt Catering sektöründe ve yemek üreten bir şirkettir.Web sitemiz SEO Google optimizasyona uygun değildi ve sistemimizde üretim kartları ve dozlarını belirleyemiyorduk.

     AlbedoSoft olarak Odoo ofisle bize danışmanlık ettiler ve de sistem uzmanları ile hızlı ve profesyonelce işi kısa sürede bitirdiler.

     Ben her zaman AlbedoSoft tan Mitat Uçar beyi aramalarını tavsiye ederim.

     En sıcak tavsiyelerimle Odoo Ofisi ve AlbedoSoft diyorum. Selamlar.

Durlev’s Gourmæt, Sahibi, Thomas Durlev.

 

KS1.dk

     Kvalitetsservice ApS inşaat sektörü sanatkarları olarak yıllardır hem özel kişilere ve şirketlere hizmet vermektedir.Ev üretimi hemde onarımları hizmeti veriyoruz ve büyük inşaat projelerine de taşeron olarak katılıyoruz.

     Yeni websitemiz ve SEO optimizasyondan sonra bize çok yeni müşteri kazandırdı. Odoo Ofisi kullanıyoruz muhasebe, müşteri ve İK olarak ve çok yüksek kalitede hizmetlerinden yararlanıyoruz. Elemanlarımızın kullandığı zaman ve giderleride kolayca projeye ekleyip müşteriye faturalandırıyoruz.Elemanlarımızın bordrolarını buna göre hazırlayabiliyoruz.Birde elemanlarımızın iş takibi ve iş paylaşımlarını sağlıyoruz.

     Bizim gibi sizin de Odoo Ofis ve AlbedoSofttan Mitat beyle tanışmanızı tavsiye ediyorum.

KS1, sahibi - Johannes Oganesian

 

     SUOMEN Automaalit, İskandinavya şirketler grubu, Danimarkada, İsveçte ve Finlandiyada ofislerimiz bulunmaktadır.Online web shoplarımızdan araba boyaları ve aksesuarları satmaktayız.Odoo Ofisle hem 3 webshop ve 3 para birimini 1 tane depodan yönetebilmekteyiz. 

 

Internasyonal Müşteri Referanslarımız (Bunlarla ilgili daha detaylı bilgileri bu linkten okuyabilirsiniz: https://www.odoo.com/blog/customer-reviews-6 )

 1. TOYOTA Material Handling, 3 üretim fabrikasıyla ve birçok ülkedeki satış ofisleriyle Odoo Ofisi kullanmaktadır.
 2. DANONE dünyaca ünlü bir şirket ve sütlü ürünler sektöründe üretim ve satışlar yapmaktadır. Odoo Ofisle herbir ihtiyacını karşılamaktadır.
 3. La Poste, Fransa postane ve ulaştırma devi Odoo ofisle bütün aktiviterini takip etmektedir.
 4. Hyundai araba üreticisi olarak aktiviterini yönetebilmek için Odoo Ofis kullanmaktadır.
 5. ACES Group, Clair Office  olarak Belçikada büyük inşaat ve işhanlarının servis ve hizmet işlerini yapmaktadır.İşlerini Odoo Ofisle takip etmekte ve yönetmektedir.
 6. Acheco, şirketlere denetim ve sertifikasyonlar veren büro ve Odoo Ofisle aktivitelerini takip etmekte ve yönetmektedir.
 7. FREW Group, 3 şirketinide Odoo Ofisle yönetmektedir. Endüstri sistemleri ve aksesuarları satış, onarım ve montajı yapmaktadırlar.
 8. Provence Region – Odoo Ofisin Website ve webshop(e-ticaret) modülleriyle Fransanın ünlü Provence bölgesini ve şirketlerini tanıtan bir Webshop yapıldı .
 9. Universum bir danışmanlık sirketi ve website, SEO ve dijital pazarlama isleriyle uğraşmaktadırlar. Onlarda Odoo Ofisle tanıştı we hem kendileri kullanıyor hemde müşterilerine website tasarlama ve hizmetleri veriyorlar.
 10. Atelier Cambier hem işhanlarına ve şirketlere servis ve hizmet veriyor hemde print ve paketleme işleri yapıyor ve aktivitelerinin hepsinide Odoo Ofisle yönetiyor.
 11. Eolides bir mühendislik şirketi ve denetim, sertifikasyon ve danışmanlık hizmetleri veriyor inşaat sektörüne.
 12. Progenda medical sektörde satış ve hizmetler veriyor. Odoo Ofisle işlerini takip ediyor.
 13. Neotel ise Telekommunikasyon hizmetleri veriyor ve internet bantları, telefon ve hosting hizmetleri veriyor. Şirketinin aktivitelerini Odoo Ofisle sağlıyor.
 14. Estrades de Portugal ise yol ve köprü finansmanı sağlıyor.
 15. BRAINBOX, İnşaat sektörüne yönelik Kendin yap ürün ve aksesuarları satıyor kendi mağazaları ve webshoplarından(e-ticaret).
 16. De Rudder Depolama, stok ve kargo hizmetleri veriyor ve Odoo Ofise bir Mobil Apps çözümü tasarlanıp hazırlandı.
 17. Confetti ise Finlandiyada, büyük bir toptan ve perakende satış zinciri ve fırın, şekerleme ve parti ürünleri ve aksesuarları satıyor.
 18. Serge Boulard 5000 balık malzeme ve aksesuarları satıyor hem perakende hemde webshop olarak.
  1. WWF, İnternasyonal insani yardım sağlıyor Doğa ve hayvanları koruma alanında.
 19. SODEXO bir internasyonal şirket ve elemanlara ve şirketlere ikramiye ve teşvikler konusunda hizmet veriyor